De Baptist Weekendshow

augustus 2008

Home                           Nieuws                        Agenda                       Contact
 
De Baptist Weekendshow 2008
 
Beste lezer,
 
De afgelopen maanden zijn wij druk bezig geweest met het organiseren van De Baptist Weekendshow 2008. Zaterdag 6 en zondag 7 september is het eindelijk zover! Naast de 3 winkels en 2 grotere tenten zal er buiten ook weer van alles plaatsvinden. Tijdens deze twee dagen is er ook een expositie in de Waalse Kerk, te midden van alle festiviteiten, waar meer dan 15 vormgevers in hout hun houten objecten tentoonstellen. In de etalage van Baptist Gebouwbeslag zal tevens in september de expositie 'Knappe Kistjes en Donderse Doosjes' beginnen met een unieke collectie houten kistjes.
 
Via verschillende kanalen hebben wij de afgelopen weken vol trots aangekondigd dat David Charlesworth, de zeer gewaardeerde houtbewerker, aanwezig zou zijn op De Baptist Weekendshow. Deze week kregen wij van hem bericht dat hij wegens ziekte niet in staat is om naar Nederland te komen. Dit vinden wij, maar vooral ook David zelf, zeer spijtig. Wij zijn er echter van overtuigd dat wij met onze huidige bezetting (en meer!) u twee informatieve en inspirerende dagen kunnen bieden!
 
U bent van harte welkom!
 
Groeten uit Arnhem,
 
de mensen van Baptist
  • De Baptist Weekendshow
  • Expositie in Waalse Kerk
  • Expositie 'Knappe Kistjes en Donderse Doosjes'
 
Logo De Baptist Weekendshow 2008Alle drie de zaken van Baptist in Arnhem, Baptist IJzerwaren en Gereedschappen, Baptist Gebouwbeslag en Baptist voor Houtbewerkers staan in het weekend van zaterdag 6 en zondag 7 september in het teken van demonstraties, aanbiedingen en een feestelijke aankleding!
 
Rondom onze winkels vindt u dan ook weer 2 nog grotere tenten waar meer dan 45 enthousiaste demonstrateurs u hun kunnen tonen! Zij zullen u de veelzijdigheid in het houtbewerken demonstreren. Maar ook buiten zijn verschillende activiteiten! Houtsnijden, houtdraaien, muziekinstrumenten bouwen, slijpen en wetten, dat en nog veel meer krijgt u te zien. Natuurlijk zijn er ook mogelijkheden om zelf eens te voelen hoe een gereedschap werkt. En natuurlijk zijn onze demonstrateurs graag bereid hun 'tricks' met u te delen!
 
Kijk snel op de website voor onze demonstrateurs, een terugblik op 2006 en meer informatie!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
Expositie Waalse KerkTegenover Baptist IJzerwaren en Gereedschappenstaat al sinds de eerste helft van de 15e eeuw een kerk die vroeger deel uitmaakte van een klooster. Niet geheel toevallig vindt daar op zaterdag 6 en zondag 7 september een expositie plaats van vormgevers in hout.
 
Wie iets met hout heeft, moet deze expositie beslist bezoeken. Bijkomend voordeel is dat de kerk naast de tenten van De Baptist Weekendshow staat, dus wie iets met hout heeft, is toch al in de buurt!
 
 
 
De variatie in deelnemers staat garant voor een nog grotere variatie in houten objecten. Kijk dus snel op de website voor alle exposanten!
  
 
 
 
 
Expositie Knappe Kistjes en Donderse DoosjesBaptist voor Houtbewerkers zou wel eens willen weten wie in Nederland de mooiste kistjes bouwt. Daarom zijn kistjesbouwers, zowel gepassioneerde professionals als hobbyisten, uitgenodigd om aan de wedstrijd 'Knappe Kistjes en Donderse Doosjes' deel te nemen. 31 enthousiaste houtbewerkers zijn op deze uitnodiging ingegaan, wat heeft geresulteerd in een collectie van 46 unieke kistjes!
 
De unieke collectie is van zaterdag 6 t/m zaterdag 27 september tijdens winkelopeningstijden te bezichtigen bij Baptist Gebouwbeslag en 24 uur per dag in de etalage!
 
 
Wij hopen u dan ook graag te verwelkomen!
 
Kijk snel op de website voor meer informatie en download de poster!
 
 
  
 
Heeft u opmerkingen of vragen naar aanleiding van deze nieuwsbrief, stuur dan een e-mail naar info@baptist.nl of kom eens langs in Arnhem. Graag tot ziens!