Lijmen en kitten

Fastcap lijmfles familieset Babebot, Highbot en Glübot
Inhoud: 118, 177 en 473 ml
Materiaal: polyethyleen
Glübot inclusief: smal (1-10 mm) en breed (7-10 mm) opzetstuk
Babebot en Highbot inclusief: smal (1-7 mm) en breed (5-8 mm) opzetstuk
Geschikt voor: alle materialen, m.u.v. oplosmiddelen die bijtend zijn voor polymeer.
Niet geschikt voor materialen met een temperatuur hoger dan 80°C.
De lijmflessen worden leeg geleverd/ exclusief lijm!
De gehele Fastcap familie Bot in één koop! Deze uitgebreide set omvat de Glübot, Highbot en Babebot met elk een smalle en brede mond (Blade tip en Yorker tip) plus dop. Alle 'tips' zijn naar behoefte op maat te knippen. De Glübot wordt geleverd met plankgeleider, daarmee lijmt u nooit meer naast de plank.
Fastcap 'Bot' flessen druppen en morsen niet. De Fastcap lijmflessen zijn ontworpen met een twee-kamersysteem waardoor er altijd verse lijm aangevoerd wordt.
mooie set lijmdispenser. fijne of grove, het kan met deze set. dit is de beste dispenser die ik ooit heb gehad. waarom,oh waarom heb ik dit niet eerder gezien?
Het zou wel prettig zijn als de site vermeldt dat de dispensers zonder inhoud geleverd wordt. Heb nu 2x afleverkosten betaald
Baptist op 05-12-2017 uit Arnhem
Beste H.E. Horsch,
Dank voor de review. We hebben de tekst op de site aangepast.